הבהרה: אתר זה בשלבי פיתוח

מי אנחנו?

חינוך

חברה

קיימות

פיתוח כלכלי

חדשנות

דבר מנכ״ל

הזדמנות גדולה נפלה בחלקינו !

האפשרות לנהל , במקביל לעשייה הציבורית היומיומית והאינסופית , חשיבה רחבה ועמוקה על הדרכים שבהן ניתן להפוך את החיים באזורינו לטובים יותר, איכותיים יותר, קלים ונוחים יותר. חשיבה, שתדע לעשות שימוש מושכל במקשתת המקורות העומדים לרשותנו, המבוססת על ראייה כוללת של האזור , על אפיוניו השונים, אוכלוסייתו המגוונת והרב תרבותיות שבה.

אשכול רשויות המפרץ רואה בשותפות ערך ראשון במעלה. שותפות, במובן הבסיסי ביותר מחד, ובהיבט הרחב ביותר מאידך. שותפות רחבה זו ,הכוללת בבסיסה את 16 הרשויות החברות באשכול, תפתח את זרועותיה על מנת להכיל גם את שאר הגורמים הנמצאים באזורנו- קהילות , עסקים , תעשיה, ארגונים חברתיים ואחרים.

מטרותיו של אשכול רשויות המפרץ הן רבות ומגוונות. החל מיצירת הפלטפורמה שתאפשר לגופים רבים למצוא את הדרך היעילה והנוחה לעבודה משותפת, וכלה בעשיה ממש בכל אותם תחומי עניין שהשותפים יראו בהם כמתאימים לניהול על ידי האשכול. עשיה , בסופו של יום, היא גולת הכותרת של האשכול.

המסע אליו אנו יוצאים יחל עם חשיבה רחבה ועמוקה, יבסס את הדרך על שותפות כנה ואמיתית בין כל הגורמים באזורינו ויסתיים , בעזרת השם, עם עשיה ברוכה בכל אחד מהתחומים שבהם יעסוק האשכול

באנו לשרת ולעשות טוב,

הצטרפו אלינו.

בברכה,

אהרון אזולאי

מנכ"ל האשכול

צוות האשכול

הרשויות המקומיות החברות באשכול שלנו

  • עיריות: טירת כרמל, יקנעם, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, שפרעם ותמרה.
  • מועצות מקומיות: אעבלין, ביר אל מכסור, דלית אל כרמל, קריית טבעון, בסמת טבעון, עוספיא ורכסים.
  • מועצות אזוריות: זבולון

איך אפשר לקחת חלק?

כאשכול אנו מאמינים בשותפות. נשמח להזמין
אתכם להיות שותפים באחת מהדרכים הבאות:

הביעו דעתכם בזירת הדיונים שלנו (בקרוב)

פנו אלינו דרך האתר